Preset Color

Виолетов нож

Виолетов нож од италијанско производство на брендот Metaltex. Димензија 24 цм
Производител: Metaltex
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
135,00 ден
95,00 ден
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија