Preset Color

Бела мала шоља

Шоља изработена од керамина со уникатен дизајн кој на самата шоља и дава модерен изглед. Димензии: 8 цм висина и 8,5 цм дијаметар
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
€0,56
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија