Мени
Вашата кошничка

Стаклена здела со капак 11934

Стаклена здела со капак 11934

Стаклена здела со капак наменета за сервирање. Малите детали низ изработката и даваат уникатен изглед  што сигурно ќе ги разубави вашите маси.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Enë qelqi me kapak 11934
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 19.00cm x 11.00cm x 0.00cm
360.00 ден.