Мени
Вашата кошничка

Украс ѕвезда 8514

Украс ѕвезда 8514

Украс ѕвезда на сребрена боја која може да се закачува на елка. Формата на снегулка и кристалниот ефект на истата ја прави уникатна за новогодишен декор.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Украс ѕвезда 8514
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 15.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: 8514
79.00 ден.