Мени
Вашата кошничка

ГРАВИРАНА КЕРАМИЧНА ЗДЕЛА 11 CM 11774

ГРАВИРАНА КЕРАМИЧНА ЗДЕЛА 11 CM 11774

Гравирана керамичка здела во форма на коцка. Гравираните детали дават елегантен изглед. Може да се користи за сервирање на грицки. Длабока е 5 cm. 

.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: ГРАВИРАНА КЕРАМИЧНА ЗДЕЛА 11 CM 11774
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 11.00cm x 5.00cm x 11.00cm
  • SKU: 11774
55.00 ден.