Мени
Вашата кошничка

Гранитна Чинија 25х25 11786

Гранитна Чинија 25х25 11786

Гранитна чинија за сервирање во форма на коцка. Може да се користи за сервирање гриски, мезе, месо итн. Чинијата е изработена од гранитен материјал на темно сива боја со кристален ефект. Модерен и унактен модел кој ќе ги разубави вашите маси.

  • Залиха: Нема на залиха
  • Модел: Pjatë Graniti 25x25 11786
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
  • SKU: 11786
189.00 ден.