Мени
Вашата кошничка

Сервис 1/24 6274

Сервис 1/24 6274
НОВО -26 %
Сервис 1/24 6274

Сет чинии изработени од квалитетен порцелан на познатиот бренд Diva by Schafer. Вклучува 24 парчиња, 4 различни видови на чинии, за 6 особи.


  • Залиха: На залиха
  • Модел: Сервис 1/24 6274
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 6274
3,996.00 ден.
5,400.00 ден.