Мени
Вашата кошничка

SCHAFER

Сервис 1/24 6257 Сервис 1/24 6257
НОВО -31 %
Бренд: SCHAFER
Сет чинии изработени од квалитетен порцелан на познатиот бренд SchaferВклучува 24 парчиња, 4 различни видови на чинии, за 6 особи..
4,968.00 ден. 7,200.00 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 Страни)