Мени
Вашата кошничка

alpina switzerland

Бренд: alpina switzerland
Капацитет на контејнерот 1.5L2 контролер на брзина400 ватиИздржливЕфикасно  Постигнете здрав начин на живот со тоа што ќе донесете SF-3008 - Сок од екстрактор, и започнете свеж почеток секое утро! Со овој соковник можете лесно да направите вкусни сокови. Компактниот дизајн на овој соковник ви г..
2,680.00 ден.
Бренд: alpina switzerland
Миксер со 5 брзиниРачниот миксер може да се отстрани од садот и да се користи посебно Капацитет на садот: 2лКопче за отстранување на маталките Додатоци: 2 маталки за шлаг / 2 маталки за мешање на тесто Моќност: 200w..
2,100.00 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 Страни)