Мени
Вашата кошничка

Bosch

Бренд: Bosch
Гранитна чинија за сервирање во округла форма. Може да се користи за сервирање грицки, мезе, месо итн. Чинијата е изработена од гранитен материјал на темно сива боја со кристален ефект. Модерен и унактен модел кој ќе ги разубави вашите маси...
205.00 ден.
Бренд: Bosch
Сет чинии изработени од квалитетен порцелан на познатиот бренд Schafer. Вклучува 24 парчиња, 4 различни видови на чинии, за 6 особи...
5,400.00 ден.
Бренд: Bosch
Термос во зелена боја декориран со зборови " Marci beacoup", внатрешниот дел на термосот е стаклен покриван со тврда пластика. Има капацитет од 250 мл. ..
210.00 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 Страни)