Мени
Вашата кошничка

Кујнски апарати

360° греење со голема циркулација на воздухот80-200 ° C висока температура се намалува, пржење без маслоФункција за тајминг од 0-30 минутиКапацитет: 3,2 л304 нерѓосувачки челик, материјал за храна без BPAСиликонски нелеплив слој, лесен за чистењеПосебен дел за пржење и корпа за пржењеАктивирана..
4,410.00 ден.
Бренд: Severin
одвоeна стаклена чинија со лесен истурач, 1L капацитет, погодна за кршење на мраз, лесна за чистење.Миксер и практичен сад за пијалоци (околу 6700 мл) сите во еден, високо квалитетен дизајн од не'рѓосувачки челик, моќен мотор.2 брзини и пулс, безбедноста прекинувач.Идеално за патувања, во канцелариј..
3,699.00 ден.
Бренд: Severin
Одвојна стаклена чинија со лесен истурач, капацитет од 1L, погодна за кршење на мраз, лесна за чистење.Дизајн со висок степен на нерѓосувачки челик, моќен мотор. 2 брзина и пулс, безбедносен прекинувач.Сечилото што може да се отстрани за лесно чистење, сечилото е од не'рѓосувачки челик...
2,699.00 ден.
Грил тостерМоќ: 1600 WГолемина на внатрешна плочка: 28 X 17 смИндикаторска светлина за моќ и подготовкаНЕ-лепливи плочкиКонтрола на температурата Се отвара од 105° до целосно отварање на 180°..
2,200.00 ден.
Во овој апарат за домаќинство Бауер, можете да направите топли сендвичи, храна за скара и леб за тост. Тостер на скара на Бауер има термостатска контрола, ребрастична плоча за скара со димензии 23х31 см. Плочите може да се отстранат и може да се перат. Рачките се термоизолирани, а мастните канализац..
2,360.00 ден.
Моќност: 1000wПрилагодлива контрола на температуратаНелеплива плоча лесна за чистењеКерамичка навлакаСветилка за вклучено и спремно за работКуќиште отпорно на топлинаДијаметар на плочата: 30смДодатоци: т-вилушка, дрвена шпатула..
1,799.00 ден.
Бренд: Severin
Апарат за палчинки со моќност од 1000W, кој поседува високо квалитетно пластично куќиште, non-stik обложена тава која приближно е во дијаметар од 30 cм. Апаратот има вградено променлив термостат и on/off свич,пилот светло и индикатор кога е подготвен за работа...
2,299.00 ден.
Мултифунксионален блендер 400WБрзо и едноставно: сецкање / мешање за овошје, зеленчук,  зачини, сирење / кашкавал, храна за бебињаПластичен сад - 500 мл4 Ножеви за сецкање од нерѓосувачки челик2 работни брзини (високо / ниско) / ергономско копчеЛесно за употреба и чистење/ без истекув..
1,650.00 ден.
Бренд: alpina switzerland
Капацитет на контејнерот 1.5L2 контролер на брзина400 ватиИздржливЕфикасно  Постигнете здрав начин на живот со тоа што ќе донесете SF-3008 - Сок од екстрактор, и започнете свеж почеток секое утро! Со овој соковник можете лесно да направите вкусни сокови. Компактниот дизајн на овој соковник ви г..
2,680.00 ден.
Електричен блендер со доволна моќност за мелење на овошје, зеленчук, месо итн.Функционира со притискање на горниот дел Може да се извадат сите делови за миење, освен главниот дел (машинско тело) Може да се направи сладолед, различни сосови од зеленчук, мелено месо, каша за вашите најмили и..
850.00 ден.
Овој електричен бокал на марката Бауер има моќност од 2200 W и волумен од 1,2 l. Котелот има скриен грејач од не'рѓосувачки челик и термостатска контрола. Електричниот котел на Бауер има прекинувач за вклучување / исклучување, термички осигурувач, филтер за вода и безжична база на уреди. Кетлер има ..
1,020.00 ден.
Грејна плоча со рамен нелеплив коатинГолемина на површината за пржење: 36,5 x 26 смНежно прилагодување на температуратаОтстранлив контролер со кабел за напојувањеРачки изолирани со топлинаСад за капење со мастиБезбедносен прекинувачМоќност: 1350-1500..
2,479.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 20 (2 Страни)