Мени
Вашата кошничка

Столици и табуретки

Плишена табуретка во розева боја.Златната метална трака во долниот дел и дава уникатност на истата.Материјал-Текстил Плишh  40 cmØ 30 cm''..
1,800.00 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 Страни)