Мени
Вашата кошничка

Полици

Дрвен шкаф кој се состои од една фиока и две помали врати со стакло, истото може да се закачи на ѕид. Изработена е од дрвен материјал со уникатни детали што ќе го разубави вашиот дом. ..
7,395.00 ден.
Полица во форма на куќа со рафт каде што може да се стават различни декоративни производи. Полицата се закачува на sид, изработена од метални жици и дрвен рафт. Има едноставен но модерен дизајн. ..
470.00 ден.
Сталажа изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за преместување. Решетката за чевли е силна и доволно цврста за да биде исполнета со тешки чевли или други работи без свиткување или кршењеПоседува 4 рафтови Лесна монтажаПридонесува за да се организираат чевлите во едно место но истотака мо..
750.00 ден.
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 Страни)