Мени
Вашата кошничка

Сушари и даски за пеглање

Даска за пеглање 120х40Повеќе нивоа на  прилагодување до висина 95 смИма држач за парна станица, отпорност на топлина, материјал ултралесен и силно елоксиранАлуминиумска конструкција 60 × 38 mm, систем за сигурносно заклучување, 100% памучна покривкаПроизводство: Colombo Италија ..
5,200.00 ден.
Даска за пеглање 110х32 цм4 нивоа на подесување до висина  92цм100% памучна покривкаОдложувалиште за пегла од поцинкувана жицаВо повеќе дезени..
1,200.00 ден.
Бренд: COLOMBO
Даска за пеглање со 10 позиции на подесување до висина 95 см. Држач за парни станици со силиконски влошки, ногари со дијаметар од 22 mm,  максимална стабилност, 100% памучна покривка.Во повеќе дезени Даската содржи гратис платно со PARIS дизајн Производство: Colombo Италија ..
2,400.00 ден.
Бренд: COLOMBO
Горната табла за пеглање има димензија 70х32 cm Преклопени нозе.100% памучна обвивка.Безбедносно заклучување - кога е отворено.Цврсти пластични ногарки против лизгање...
890.00 ден.
 Пропуслив на пареа  Удобно пеглање со лим од железоУбаво пакување со транспарентна пластика ткаенина отпорна на топлинаПроизводител: Турција / Perilla ..
990.00 ден.
 Пропуслив на пареа  Удобно пеглање со лим од железоУбаво пакување со транспарентна пластика ткаенина отпорна на топлинаПроизводител: Турција / Perilla ..
1,490.00 ден.
Бренд: COLOMBO
10 позиции на подесување до висина 95 смЗасилен остаток од железо со силиконски влошки, армирана преграда за перење, ногари со дијаметар од 22 mm, покривка од памук со 100%Повеќе дезени Производство: Colombo Италија..
2,500.00 ден.
Бренд: COLOMBO
Горната табла за пеглање има димензија 53х13 cm Цврсти и стабилни ногарки 100% памучна обвивка.Безбедносно заклучување - кога е отворено...
595.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 18 (2 Страни)