Мени
Вашата кошничка

Хигиена

Бренд: YORK Полска
Магично абсорбентна крпа- апсорбира течности поефикасно од било кој друг сунѓернеобична издржливост благодарение на зајакнувањето внатре во ткаенинатаСовршено ги отстранува влакната, трошки и прашина од тапациротможе да се користи со детергенти или само натопена со водаЗа време на сушењето, станува ..
210.00 ден.
Необична технолошка комбинација 2 во 1: MOП + распрскувач на течностиПрактичен и лесен за употреба –Чистење без користење кофа!Совршен за чистење на секој вид на под, како и за полирање дрвени подовиСпецијалната ткаенина за чистењ собира 50% повеќе нечистотија и прашина. Иновативната конструкција на..
1,670.00 ден.
100% микрофибер Џогер со кова Место за навлажнување и цедење на џогерот  ..
590.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Моп со практична четка на телескопска рачка која може да се исцеди благодарение на специјално дизајнираниот механизам на рачката – без валкање на рацетеПогоден е за чистење на сите видови подовисодржи посебен слој за чистење а  микрофибер делот за чистење може лесно да се извади од четка за да ..
1,200.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Метла со специјални гумени влакна совршена за отстранување на косата, крзно, прашина.Метлата, исто така, има бришач на вода, што ја прави неопходна кога се чистат сите истури на течности.Дополнително, гумената влакно не расфрлува прав во воздух.Во сетот вклучена телескопска рачка...
590.00 ден.
Функсионира безжично и на полнењеЕдинечно полнење трае до 60 минутиПродолжен држач од 50 cm, кој ја прави четката 1 метар долг. Четката може да се употребува и без продолжен држач со должина 50 cm3 четки за бришење и адаптер..
890.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Модерна ротирачка четка 360 степени - микрофибер четкаСетот содржи 1 дополнителна микрофибер четка и превиткана, телескопска, цврста рачка во комплет со  пространа и стабилна кофа.Чистење и замена на четка без да се допира. механизам “клик”Целиот сет е направен од цврста пластика и микрофи..
3,400.00 ден.
Параметри: 10лПространа и стабилна кофа, без истурање на вода.Комплетот содржи издржлива цедалка, рачка, моп наменет за чистење и перење на дрвени подови, панели, плочки, нежни површини,самиот моп  е исклучително абсорбирачки и совршено се исплакнува....
299.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Бришач со рачка и резервоар3 во 1 ефект: прска, брши и собира водаСовршено распрскува детергент и истовремено ја брише водата од рамни површини, со што можат ефикасно да се измијат сите видови на прозорци и стакла...
180.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 Страни)