Мени
Вашата кошничка

Организатори и останато

Се прилагодува на било која  фиока или кабинетДржи до 5 килограмиПовторно употребувајте ги вашите пластични кеси Лесна монтажа, без употреба на алаткиПрактична за чување за разлика од големите канти за отпадоци..
150.00 ден.
Брзи лесни и конзистентни резултатиКапакот може да се прилагодува за тенка или дебела плескавица Погоден за секаков вид мелено месо со состојкиМатеријал: ПластикаЛесно за употреба и чистењеИзработен од високо квалитетен нелеплив материјалБезбедно за миење во машина за садови ..
300.00 ден.
Функционира со две батерии АA што  се стават во капакот Се акктивира на допир за да започне протокотОдговара на различни шишиња (од 1,5 л и нагоре)не капе, нема излевањеЛесна за чистење и употреба со една рака..
250.00 ден.
Пикник сет со 34 парчиња: 6х големи, 6х средни и 6х мали тањири, 6х длабоки тањири, 1х голем тањир за сервирање, 6х чаши, 2х пластични соларници, 1х голем пластичен сад Сите парчиња се прибираат во еден голем пластичен сад Практично и лесно за носење..
560.00 ден.
Пикник сет со 34 парчиња: 6х големи, 6х средни и 6х мали тањири, 6х длабоки тањири, 1х голем тањир за сервирање, 6х чаши, 2х пластични соларници, 1х голем пластичен сад Сите парчиња се прибираат во еден голем пластичен сад Практично и лесно за носење..
560.00 ден.
Прилагодлива фиока за јајца што задржува до 18 јајцаЛесно се монтира без алаткиСе прилагодува на секоја полица на ладилникНежно се инсталира со приложување со сигурносни клипови што се прицврстуваатСе одделува лесно за повторно полнење(35 to 57x20x11 to 12cm)..
379.00 ден.
Прилагодлива фиока за овошје што задржува до 9 кгЛесно се монтира без алаткиСе прилагодува на секоја полица на ладилникНежно се инсталира со приложување со сигурносни клипови што се прицврстуваатСе одделува лесно за повторно полнење(35 to 57x23x16 to 17 cm) ..
420.00 ден.
Материјал: нерѓосувачки челикРешетката може да се користи за цедење на овошје и зеленчук Истотака е доста цврста за цедење садови Се прилагодува од 38 cm до 58 cm ..
379.00 ден.
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 Страни)