Мени
Вашата кошничка

Прибор за готвење

Иновативен модел за правење коцки мраз Држи до 120 коцки мраз со уникатен дизајн Внатрешниот дел од модлата служи за да ги обликува и замрзнува коцките од мраз. внатрешниот цилиндер ги чува истите.Служи за заштеда на простор во вашиот замрзнувач Ги задржува коцките свежи и без мирис заради силниот ..
199.00 ден.
Безбедно за миење во машина за садовиАнтибактеријален материјал Даска за сецкање месо, овошје, зеленчук и другоИздржлива за чукање на месото ..
90.00 ден.
Диспанзер за еднакво формирање на вашите палачинки Материјал: Пластика ..
350.00 ден.
Калап 6/1 10938 Калап 6/1 10938
Најпродавано
Сет 6 парчиња Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за правење различни видови колачи ..
120.00 ден.
Калап за печење круг 1/3Голем- дијаметар 28цмСреден- дијаметар 26цмМал- дијаметар 24цм..
330.00 ден.
Куглов со 3 формиСрцето- дијаметар 24цмКруг- дијаметар 26цмКоцка- дијаметар 28цм..
450.00 ден.
Сет 3 парчиња со различни големини Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на нога ..
85.00 ден.
Сет 3 парчиња со различни големини во форма на рака Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во различни големини..
85.00 ден.
Сет 5 парчиња со различни големини во форма на sвезда Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на sвезди ..
65.00 ден.
Сет 5 парчиња со различни големини во форма на срцеМатеријал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во различни големини..
65.00 ден.
Сет 2 парчиња во форма на mickey mouse и кругМатеријал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на mickey mouse и круг Може да се користи за пржење јајца ..
60.00 ден.
Димензии:  h 4,5 cm  Ø 20 cm , h 4,5 cm  Ø 15 cm, h 4,5 cm  Ø 10 cmНерѓосувачки челикСет 1/3..
260.00 ден.
Даска со отворен дел на средина на ставање на различни форми на ренде Голем сад со механизам на отварање и затварање Додатни делови: 5 вида на ренде, 2 ножици, 1 лупалка, 1 рачен држач, голем сад со механизам Материјал: Пластика ..
600.00 ден.
Оклагија за брзо и ефикасно формирање на кифли Материјал: Пластика ..
190.00 ден.
6 цевки за тесто 12 различни форми за формирање колачиња Удобна ергономска рачка со активиран мек зафат..
390.00 ден.
Прилагодлив калап за сечење торта во тираголна форма Материјал: Пластика Не се употребува во машина за садови ..
140.00 ден.
Ренде со подвижен сад за цедење има 5 додатни рендиња јо различни формиима прчен држач што се става во зеленчукот за да нема потреба да се земе со рацевнатрешната цедалка и надворешниот сад се одвојуваат за лесно цедење на водата без да паѓа храната што е внатре..
450.00 ден.
Ренде со подвижен сад за цедење има 7 додатни рендиња јо различни формиима прчен држач што се става во зеленчукот за да нема потреба да се земе со рацевнатрешната цедалка и надворешниот сад се одвојуваат за лесно цедење на водата без да паѓа храната што е внатре..
380.00 ден.
Сад за крофни 13789 Сад за крофни 13789
Најпродавано
Пластичен сад за правење крофни Овозможува правење на брза и иста  форма и големина на крофните Лесна за чистење и употреба ..
140.00 ден.
Сад за давање форма на вашите палачинки Нелеплив материјал Безбедна за во рерна ..
450.00 ден.
Ножици од не'рѓосувачки челик со пречник во средина за полесно отстранување на сечените парчињаСече 12 парчиња погодни за сите типови дињиРачки што не лизгат совршен за сечење на лубеница, диња и ананас..
330.00 ден.
Силиконска црвена четка и жолта шпатула, со димензии 21см должина 5см ширина и 24см должина и 5см ширина...
65.00 ден.
Брзо и лесно правење на американски палачинки Нелеплива силиконска модла Се прават 4 палачинки во иста форма Овозможува вртење на палачинките без правење нередОдговара за повеќе големини на тавиИстотака може да се користи за пржење на јајца  ..
130.00 ден.
Силиконски калап со стаклена подлогаОтпорни на висока температура Силиконскиот калап и стаклената подлога се наменети за печење Силиконскиот калап се отстранува и стаклената подлога се користи за сервирање на истото ..
440.00 ден.
Прикажани 1 до 66 од 66 (1 Страни)