Мени
Вашата кошничка

Тава за печење

Бренд: Pyrex
Округла керамичка здела за печење (2л) од француско производсто на брендот Pyrex. Зделата може да се користи како сад за печење или сервирање.Направена е од природна високо квалитетна керамика. Погодна за користење во рерна, за складирање во фрижидер,може да се пере во машина за садови,може да се ко..
530.00 ден.
Метален нелеплив сад за печење со можност за одвојување на надворешниот дел погоден за торти од производсто на брендот Pyrex. Димензии 34 cm дијаметар, 7 cm висина 0.4 mm дно.Направен од високо квалитетен карбон челик,што е многу долготраен и издржлив матерјал,во кој температурата се загрева поеднак..
890.00 ден.
Метален нелеплив сад за печење со можност за одвојување на надворешниот дел погоден за торти од производсто на брендот Pyrex. Димензии 28 cm дијаметар.Матерјал од карбон челик,покриен со нелеплив слој,нелизгави рачки.Може да се користи до 230°C .Може да се мие во машина за садови...
470.00 ден.
Калап за печење мафини,нелеплив ,со димензии 36x27, висина 4 cм. За 24 парчиња...
350.00 ден.
Модли за мафини за 12 парчиња. Може да се мие во машина за садови,отпорно на гребаници.Димензии: 35cm должина 27 ширина...
370.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 23 (2 Страни)