Мени
Вашата кошничка

Поединечни шољи

Шоља за кафе на розева боја изработена од тврда пластика. Во внатрешниот дел од шољата има механизам што може да го меша пијалокот, ова функционира со притискање на копчето што се наоѓа на држачот.  Истата функционира со батерии. ..
185.00 ден.
Керамична шоља декориана со мали цвеќиња. Може да се користи за топли и ладни пиајлоци...
59.00 ден.
Керамична шоља за кафе со капак и лажица, декориран со срце и "love". Може да се користи за топли и ладни пијалоци. Практичен за секојдневна употреба..
240.00 ден.
Декорирана керамична шоља со керамичен капак и метлна слама. Шоља:h 13 cmØ 8 cm''200 мл..
220.00 ден.
Декорирана керамична шоља со керамичен капак и метлна слама. Шоља:h 13 cmØ 8 cm''200 мл..
220.00 ден.
Керамичка шоља со црно-бело линии. Шољата е декорирана со уникатен натпис 'The beginning is always today' во златна боја. Може да се користи за топли и ладни пијалоци...
65.00 ден.
Уникатна бела шоља за кафе со мотив Yours во сина боја. Тацната е исто така во отворено сина боја.Материјал- порцелан.Димензии:Должина 6смДијаметар на шоља 9смДијаметар на тацна 14см..
569.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 34 (3 Страни)