Мени
Вашата кошничка

Шољи

Сет од 2 шољи за кафе со тацни со крем нијанси.Материјал- порцелан.Димензии:Дијаметар на шоља- 10смДијаметар на тацна -15смВисина- 6см..
889.00 ден.
Сет Стаклени шољи за кафе кој се состои од шест шољи за кафе и шест тацни...
409.00 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 Страни)